Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLED - OLED Expo

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Donat Wiśniewski | 2017-01-24 03:14:28
, led - oled expo targi wykorzystania technologi led i oled w życiu codziennym, nauce i technice. wphi w seulu serdecznie zaprasza na spotkanie z niebywałym światem nowoczesnego oświetlenia, trójwymiarowych obrazów, projekcji multimedialnych i wielowymiarowych i bardzo wysublimowanymi narzędziami pomiarowymi.

Futurystyczny Świat. LED - OLED EXPO Targi wykorzystania technologi LED i OLED w życiu codziennym, nauce i technice. WPHI w Seulu serdecznie zaprasza na spotkanie z niebywałym światem nowoczesnego oświetlenia, trójwymiarowych obrazów, projekcji multimedialnych i wielowymiarowych i bardzo wysublimowanymi narzędziami pomiarowymi.

led-2016-120-60LED - OLED EXPO

 

Futurystyczny Świat. LED - OLED EXPO targi wykorzystania technologi LED
i OLED w życiu codziennym, nauce i technice. WPHI w Seulu serdecznie zaprasza na spotkanie z niebywałym światem nowoczesnego oświetlenia, trójwymiarowych obrazów, projekcji multimedialnych i wielowymiarowych i bardzo wysublimowanymi narzędziami pomiarowymi.

 

LED-OLED-2016Kolorowy Świad LED