Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu28 years of Polish-Korean Cooperation – Perspective for future

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Donat Wiśniewski | 2017-01-24 03:14:51
28 years of polish-korean cooperation – perspective for future

28 years of Polish-Korean Cooperation – Perspective for future

 

W związku z przypadającą w tym roku 28 rocznicą nawiązania stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Republiką Korei WPHI w Seulu jest w trakcie przygotowań do największego, flagowego przedsięwzięcia promocyjnego w 2017 roku pod nazwą „28 years of Polish-Korean Cooperation – Perspective for future”.

Planujemy aby to działanie cykliczne było wstepem do obchodów, przypadającej w 2019 roku, 30 rocznicy nawiązania stosunków Polska –Republika Korei. Uczestnikami rocznicowego spotkania będą przedstawiciele koreańskiej administracji rządowej, Delegacji Unii Europejskiej w Korei, koreańskiego biznesu, w tym koreańskich importerów oraz koncernów inwestujących w Polsce, instytucji otoczenia biznesu, przedstawiciele European Chamber of Commerce in Korea (ECCK). Takie spotkanie będzie doskonałą okazją do promocji współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Koreą Południową, a także promocji potencjału polskiej gospodarki oraz polskiej oferty eksportowej. Stworzy ono również mozliwości nawiązania kontaktów z firmami koreańskimi potencjalnie zainteresowanymi rozpoczęciem współpracy z przedsiębiorstwami z Polski.

Radca Kierownik WPHI Seul

Donat Krzysztof Wiśniewski
Pliki do pobrania

28 years
docx | 14,32 KB
Pobierz