Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPLL LOT Warszawa – Seul może już wkrótce ?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Donat Wiśniewski | 2016-03-22 08:15:53
, pll lot warszawa – seul może już wkrótce ?

Pragniemy Państwa poinformować, iż Polskie Linie lotnicze Lot planują uruchomienie bezpośredniego połączenia lotniczego pomiędzy Warszawą a Seulem. To bardzo dobra informacja zarówno dla ruchu turystycznego jak i dla biznesmenów.

PLL LOT Warszawa – Seul może już wkrótce ?

 

Pragniemy Państwa poinformować, iż Polskie Linie Lotnicze Lot planują uruchomienie bezpośredniego połączenia lotniczego pomiędzy Warszawą a Seulem. To bardzo dobra informacja zarówno dla ruchu turystycznego jak i dla biznesmenów. Polska i Korea od lat prowadzą bardzo dobrą współpracę gospodarcza, a jak pokazują również ostatnie wizyty polskich polityków w Korei, ale także Koreańskich w Polsce bardzo dobre są również stosunki polityczne i dyplomatyczne. Polska to największe w Europie inwestycje Koreańskie, ale także coraz szersza współpraca w zakresie nowoczesnych technologii i wymiany doświadczeń w zakresie nauki i techniki. Zacieśniamy również nasze kontakty kulturalne a Koreański K-POP cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

W dniach 7-8 marca w Seulu przebywała delegacja PLL LOT pod przewodnictwem Prezesa 
p. Rafała Milczarskiego. W delegacji uczestniczyli również: p. Krzysztof Siemiński – asystent Prezesa PLL LOT oraz p. Małgorzata Lembicz, menadżer odpowiedzialna bezpośrednio za ustanowienie bezpośredniego połączenia lotniczego Warszawa – Seul. Wizyta miała na celu nawiązanie osobistych relacji nowo mianowanego Prezesa LOT 
z głównymi partnerami na rynku koreańskim: Prezesem linii lotniczej Asiana (narodowym przewoźnikiem) - p. KIM Soo-Cheon oraz Prezesem Międzynarodowego Portu Lotniczego Incheon – Seoul p. JEONG Il-Yeong. Ponadto, została wykorzystana do nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy WPHI a przedstawicielem LOT na rynku koreańskim – firmą Bohram Air Services.

Wizyta uzyskała wsparcie dyplomatyczne Ambasady, poprzez uczestnictwo Ambasadora 
w spotkaniach ze stroną koreańską, nadające dodatkową protokolarną rangę spotkaniom delegacji LOT, co jest szczególnie istotne w azjatyckich uwarunkowaniach kulturowych.

Mamy pełną nadzieję, iż 17 października 2016 roku powitamy pierwszych pasażerów bezpośredniego lotu z Warszawy.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Leżaki drewniane

Leżaki drewniane od Sport Service to świetna propozycja na wiosnę oraz lato dla osób lubiących re...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Leżaki ogrodowe

Leżaki ogrodowe z oferty Sport Service to produkt idealnie nadający się do wypoczynku w nadchodzą...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Leżaki plażowe

Nadchodzi wyczekiwany przez wielu z nas sezon letni, planujemy więc urlopy oraz szukamy miejsc do...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert