Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuII edycji Asia Trade know – how.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Donat Wiśniewski | 2017-01-23 11:23:35
. 2 edycji asia trade know – how, odbędzie się w dniach 22-24.09.2016 w ostródzie, w jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w polsce, expo mazury

Asia Trade to jedyne w Polsce wydarzenie targowo-kongresowe, które tak kompleksowo podejmuje tematykę relacji biznesowych na linii Polska-Azja. Jego celem jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi.

Expo Mazury 2Expo Mazury zaprasza na   Asia Trade - Know - How. Targi bilateralnej współpracy gospodarczej Polski z Krajami Azji.

 


 

Asia Trade to jedyne w Polsce wydarzenie targowo-kongresowe, które tak kompleksowo podejmuje tematykę relacji biznesowych na linii Polska-Azja. Jego celem jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi. Uczestnicy będą też mogli wziąć udział w dedykowanych spotkaniach matchmakingowych z firmami rynków azjatyckich. Wśród wystawców wydarzenia znajdą się liczni producenci z Polski oraz Azji, a także firmy usługowe. Udział w części kongresowej wezmą eksperci rynków wschodnich oraz przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Indonezji, Tajlandii i Iranu. Asia Trade Know-How to znakomita okazja aby poznać kraje wschodu pod kątem ich uwarunkowań gospodarczych, nawiązać kontakty biznesowe i nadać nowy kierunek rozwoju swojej firmie. II edycji Asia Trade know – how, odbędzie się w dniach 22-24.09.2016 w Ostródzie, w jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce, Expo Mazury.

Zeszłoroczną edycję wydarzenia objęło swoim patronatem m.in. Ministerstwo Gospodarki, PAIIZ, PARP, Krajowa Izba Gospodarcza i bilateralne izby gospodarcze, a także wiele ambasad azjatyckich w Polsce. Bardzo pomocne w promocji wydarzenia były liczne ambasady RP w Azji.

Expo mazuryedytuj opis zdjęcia